Omame pikaajalist kogemust veoteenuse osutamisel. Tegeleme peamiselt transpordiga Tartus, Tartumaal ja Lõuna-Eestis, aga ka mujal Eestis. Oleme transporditeenusega abiks igasuguste veoste korral:

 • Puksiirabi
 • Ülegabariidilised- ja eriveosed
 • Põllumajandustehnika
 • Ehitustehnika
 • Ehitusmaterjalid
 • Tööstusseadmed
 • Metsatehnika
 • Teemasinad

Vajadusel oskame käsitleda enamikke masinaid ja neid iseseisvalt veotehnikale laadida muutes kliendi elu võimalikult mugavaks. Koos meie tõsteteenusega pole vaja muretseda ka koorma peale- ja mahalaadimise pärast. Hakke- ja puisteveod teostame liikuvpõrandaga haagisega. Meie puksiirabi muudab kõikvõimalike seadmede transpordi muretuks kogemuseks.

Põllumajandustehnika
Ehitustehnika
Ehitusmaterjalid
Tööstusseadmed
Muu rasketehnika
Täielik vedamine!

Mis on veoteenus?

Veoteenus on transporditeenuse alamliik, mis on suunatud neile, kes vajavad abi millegi transportimisel. Seda teenust iseloomustab vajalike tehnoloogiliste, majanduslike, informatsiooniliste, juriidiliste ja materiaalsete ressursside olemasolu. 

Veoteenused võib jagada kolme erinevasse valdkonda: 

 • infrastruktuur,
 • sõidukid,
 • toimingud.

Veoteenused hõlmavad endas üldiselt erinevate kaupade vedamist ühest kohast teise raudtee-, maantee-, õhu- või hoopiski mere kaudu. Meie oleme fookusesse võtnud maapealse veoteenuse sõidukitega.

Milline on meie kogemus veoteenuse pakkumisel?

Omame pikaajalist kogemust veoteenuse osutamisel. Tegeleme peamiselt transpordiga Tartus, Tartumaal ja Lõuna-Eestis, aga tuleb ette sõite ka mujal Eestis. Oleme transporditeenusega abiks igasugustel olukordadel:

 • puksiirabi,
 • ülegabariidilised- ja eriveosed,
 • põllumajandustehnika,
 • ehitustehnika,
 • ehitusmaterjalid,
 • tööstusseadmed,
 • metsatehnika,
 • teemasinad.

Vajadusel oskame käsitleda enamusi vajaminevaid masinaid ja neid iseseisvalt veotehnikale laadida, muutes kliendi elu võimalikult mugavaks. Koos meie veoteenusega pole vaja muretseda ka koorma peale- ja mahalaadimise pärast. Hakke- ja puisteveod teostame liikuva põrandaga haagisega. 

Pakume veoteenust esemetele ja seadmetele, mis pole standardsete mõõtudega, on keeruliselt transporditavad, ei mahu läbi tavapäraste väljapääsude või on muul viisil eripärased. Meie puksiirabi muudab kõikvõimalike seadmete transpordi muretuks kogemuseks.

Töökindlad masiand, terviklikud logistikalahendused, kliendi aja austamine ning kogemused on kvaliteetse veoteenuse aluseks. 

Oleme spetsialiseerunud raskeveo- ja erivedudele, pakkudes mugavat transpordilahendust, olles veokorraldaja, projekti elluviija ja logistikapartner.

Pöörduge oma transpordi sooviga meie poole ning leiame parima lahenduse, kuidas suuremõõtmeline veos turvaliselt kliendi soovitud lõpp-punkti viia.

Kas transpordime ka põllumajandustehnikat?

Põllumajandusettevõtted ja põllumehed teevad väga kõvasti tööd selle nimel, et kõik oleksid hästi toidetud – ja sel põhjusel on neil alati vaja ligipääsu parimatele põllumajandusseadmetele. Olenemata sellest, kas tegemist on saagikoristusega või toiduainete töötlemisega, kasutavad talud igapäevaselt mitmesuguseid raskeid tööriistu.

Siiski ei ole alati nii lihtne tagada, et neil oleks selliste tööriistade ja rajatiste käsitsemiseks saadaval õige transport. Mõni põllumajandustehnika võib transportimisel olla väga raske ja mahukas. Seetõttu on oluline, et teenust pakuksid kogenud põllutehnika transportijad.

Parim ja ohutum variant traktorite ja muu põllutöömasina transportimiseks on seda teha veoauto või kaubikuga. Suletud põllutehnika transporditeenuse kasutamiseks peab sõiduk vastama konteineri mõõtmetele ja kaalu piirangutele. 

Pakkudes kõrg-kvaliteetseid transpordi lahendusi kõige nõudlikumate objektide jaoks –  ohutult ja õigeaegselt. Oleme tuntud projektide teostamise täpsuse ning ka paindlikkuse poolest. Võtke ühendust meie ekspertidega, et leida teie vajadustele parim ja ohutum lahendus.

Kas pakume veoteenust Tartus ja Lõuna-Eestis?

Kas vajad veoteenust Tartumaal? Sa ei pea kaugemalt otsima. Meie kogenud meeskond on abiks sulle, et pakkuda ekspert veoteenust Tartus ja ülejäänud Lõuna-Eestis. Meie juures leiad lahenduse raskeveo- ja erivedudele. Pakkudes mugavat transpordilahendust, olles veokorraldaja, projekti elluviija ja logistikapartner.

Kindlasti leiame parima lahenduse, kuidas suuremõõtmeline veos turvaliselt ning efektiivselt vajalikku lõpp-punkti viia.

Kas pakume veoteenust Tallinnas ja Harjumaal?

Pakume lisaks ka erinevaid veoteenuseid Tallinnas ja Harjumaal. Kui vajad abi millegi transportimisel, kus kogenud veoteenuse pakkuja oskused oleksid olulised, siis pöördu julgelt meie poole

Oleme pikaajalise kogemusega ning kasutame vaid kõrg-kvaliteetseid masinaid. Meie meeskond kasutab kõiki vajalikke ettevaatus-abinõusid, tagades parima hoole transporditava eest. Olgu selleks veoteenus Tallinnas või veoteenus Harjumaal. Oleme valmis, et sind aidata!