Lisaks veoteenusele läheb tihti vaja ka tõsteteenust. Tõsteteenus lihtsustab veose peale- ja maha laadimist. Meie tõstukiga veoauto asub Tartus ning teostame tõstetöid üle Eesti.

Tõstukauto Scania P 420 Lb8X2*6HHA
Hüdrotõstuk Hiab 700 E-7 JIP 135 X-4

 • Noole pikkus 18.2 meetrit (koos jibiga 27m)
 • Kraana võimekus: 3,3m – 17600kg, 6m – 9800kg, 16m – 3100kg
 • Veoplatvormi mõõdud: 2.55 x 7.15m (+1.7m pikendatav)
 • Veoplatvorm laiendatav mõlemalt poolt 40cm
 • Tõstetraavers 4.5m lai ja tõstab 10t
 • Tõstukauto kandevõime 7,2 tonni (eriloaga 14,2 t)
 • Pealesõiduteed, konteinerilukud, paadipukid, saateauto ja haagise võimalus

Mis on tõsteteenus?

Lisaks veoteenusele läheb tihti vaja ka tõsteteenust. See lihtsustab objekti peale- ja maha laadimist. Tõsteteenuseid saab kasutada raskete ja suurte esemete tõstmiseks eratõstukitega. Näiteks ehitusmaterjalide, mööbli ja kodumasinate põrandale tõstmine. Või raskemate esemete, nagu näiteks klaverite, tiibklaverite, seifide ja tööstusseadmete transport, tõstmine jne. Tõsteteenused on vajalikud ehitus- ja montaažitöödel, kui on vaja pääseda ligi kõrgustes olevatesse kohtadesse. Erinevaid töid saab tavaliselt teostada kraanaautoga või eraldi tõstukitega. 

Lähedasest koostööst erinevate klientidega ning pikaajalistest kogemustest lähtuvalt teame, kui olulised on raskete ja ülisuurte objektide tõstetööd. Paljude projektide juures on veo ja tõsteteenus kriitilise tähtsusega kogu ettevõtmise õnnestumiseks. Vahel toob see kaasa ka olulisi logistilisi väljakutseid.

Meie tõstukiga veoauto asub Tartus ning pakume tõsteteenust üle Eesti. Oleme valmis hoolt kandma kogu protsessi eest – peale tõstmisest ja transpordist, kuni korrektse maha laadimiseni.

Mis on tõstetööd?

Tõstetööd on tihti vajalikud ehitustöödel, kui on vaja pääseda ligi kõrgustes olevatesse kohtadesse. Näiteks raskelt kaaluvate asjade tõstmiseks ja eemaldamiseks. Olukordi, kus tõstetöid vaja läheb on veel. 

Ei ole oluline, kas tõstetööd on vajalikud katusepleki montaažiks, fermide paigalduseks, väikehoonete või muude suuremate ja väiksemate objektide transportimise jaoks veokile peale- ja maha laadimiseks, peab tõsteteenus olema komplektne. See tähendab, et igale tõstetööle tuleb läheneda individuaalselt. Vastupidav tõstukiga auto ja õige tõstetehnika on turvalise tõsteteenuse alustalad.

Milline on meie kogemus tõstetööde pakkumisel?

Erinevad tõstetööd on näiteks:

 • Ehitusmaterjalide tõstmine ja transport. Ehituse või remondi tarbeks kasutatavate seadmete ning vahendite tõstmine vajalikus kohas.
 • Mööbli tõstmine, teisaldamine ja transportimine. Tihti juhtub, et klient kas saab ise ukseni transporditud esemed või toob kuller selle otse ukseni, aga ei tõsta neid maha vajalikku hoonesse. Oleme sellises olukorras abiks.
 • Kodumasinate tõstmine ja transportimine. Viime kõik külmikud, pesumasinad vajalikku asukohta. Paljud postifirmad või poed toovad sisse ainult ukse, tõsteteenust ei paku. Meie meeskond viib iga objekti otse vajaminevasse asukohta.
 • Spetsiaalsete tõstukitega raskete esemete tõstmine. Tõstevahenditele tõsteraskus puudub, kuna tõstetakse spetsiaalse varustusega. Spetsiaalsete tõstukite jaoks kasutame kas tõsterihmasid või kraanat. Kõik oleneb töö spetsiifikast.
 • Kraanateenused. Tõstame esemeid korterisse või objektile sisse ja välja, läbi avade ja akende. Isegi kõige suuremad ja kohmakad, mis mingitel põhjustel ei mahu mööda treppe või ukseavasid hoonesse sisse, tõstame kraana abil kliendi akendest sisse või välja.

Mis on meie poolt tehtud tööd?

 • 2022. aasta juulis teostasime parvsauna tõste treilerile ja sealt Emajõkke. 6mx11.5m suurune ja ligi 8 tonni kaaluv parvsaun vajas korralikku kraanaga autot Tartus, mis tagaks objekti tõste ja transpordi, objekti ennast kahjustamata.
 • 3.4x6m klaaskiud mahuti tõste ning transport edukalt teostatud
 • 6×11.5m ja 7-8t kaaluva parvsauna tõste treilerile ja hiljem Emajõkke.
 • 1500kg kaaluv ventilatsiooniagregaat turvaliselt katusele tõstetud. Kraana peasilindri koormus 90% ning jibi silindri koormus 90%.
 • 670kg sillaraami paigaldamine autost ~20 meetri kaugusele.

Kuidas saame sind tõste- ja veoteenusega aidata?

Olgu tegemist ühekordse raskeveo, ülegabariidilise transpordiga või teeme pikaajalist koostööd konkreetsete veoste korraldamisel. Meil on olemas kraana Tartu objektidele, kuid pakume oma teenuseid ka mujal Eestis. Meie jaoks pole ükski veos liiga suur ega sihtkoht liiga kaugel. Olgu selleks tõsteteenus Tartumaal või tõsteteenus Tallinnas. 

Meie meeskond on alati valmis aitama tõste- ja veoteenuste osutamisega. Oleme abiks kogu protsessi vältel. Tänu meie kogemusele ning oskustele, saab iga töö tehtud efektiivselt ning edukalt. Küsimuste ning lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust ja leiame teile sobivaima lahenduse. Meiega ei jää mitte ükski töö tegemata!